antet pentru cartust impo

cel mai bun raport

preț / calitate / timp

1 leu investit în proiectare înseamnă 10 lei economisiți în execuție,

100 lei economisiți în exploatare și 1.000 lei economisiți în consolidare și reparații.

Cariere

Descrierea companiei:

SC IMPO CONSTRUCT SRL este o societate de proiectare în domenii precum construcţii, instalații, infrastructură și utilități, tânără şi dinamică, care are angajaţi în posturile de proiectanţi, absolvenţi cu studii universitare și post-universitare specifice pentru domeniul proiectării.

Candidatul ideal:

civilCondiții obligatorii:

- studii tehnice superioare de specialitate ( civile, instalații, hidrotehnică, CFDP sau echivalent )

cunoștiințe word, excel, programe CAD

- permis de conducere min. cat. B

- cel puțin o recomandare de la un loc de muncă similar ca proiectant ( se va indica un nr. de telefon de contact )

- bine pregătit în domeniul proiectării

Rugăm sa aplicați doar dacă îndepliniți condițiile de mai sus.

Condiții suplimentare ce constituie un avantaj în selecția candidaților:

- minim de experientă în proiectare

- atestate și competențe specifice activității ( ANRE, atestate, autorizații etc.)

Descrierea jobului:

111

 - întocmirea proiectelor pentru autorizații de construcții și pentru execuție
 - întocmire proiectelor la faza studiu de fezabilitate
 - întocmirea documentațiilor pentru avize și obținerea acestora
 - întocmirea antemăsurătorilor și listelor de cantități
 - susținerea proiectelor în fața verificatorilor de proiecte
 - urmărirea execuției pe șantier, participare la faze determinante etc.

Întrebari frecvente

Link-uri utile